Parašykite mums
Kontaktai

Autlit, UAB
Pramonės g. 24G 
LT-78151 Šiauliai
Įmonės kodas: 302413794
PVM kodas: LT100004788714
 Facebook - autlit.lt
  Tel.: +370 (41) 211 111
 Fax: +370 (41) 211 111
El.p.:info@autlit.lt

Nissan naujų automobilių pardavimas

Vardas, pavardė Profesija, pareigos Telefonas El. p. adresas
Sigridas Šaltis Pardavimų vadovas +370 (685) 20 720 sigridas.saltis@autlit.lt
Karolis Miknevičius Pardavimų vadybininkas +370 (656) 18 181 karolis.miknevicius@autlit.lt

Jeep, Fiat, Alfa Romeo naujų automobilių ir naudotų automobilių pardavimas

Vardas, pavardė Profesija, pareigos Telefonas El. p. adresas
Sigridas Šaltis Pardavimų vadybininkas +370 (685) 20 720 sigridas.saltis@autlit.lt
Donatas Grigutis Pardavimų vadybininkas +370 (699) 11 155 donatas.grigutis@autlit.lt

Servisas

Vardas, pavardė Profesija, pareigos Telefonas El. p. adresas
Mamertas Malkevičius Serviso vadovas +370 (614) 60 429 mamertas.malkevicius@autlit.lt
Mindaugas Gaurilčikas Meistras-priėmėjas +370 (41) 211 111 mindaugas.gaurilcikas@autlit.lt
Karolis Laureckas Garantinių darbų vadybininkas +370(650) 12746 karolis.laureckas@autlit.lt

Kėbulo darbai

Vardas, pavardė Profesija, pareigos Telefonas El. p. adresas
Nerijus Grubliauskis Vadybininkas +370 (655) 42 202 nerijus.grubliauskis@autlit.lt
Paulius Bukantis Kėbulo darbų vadybininkas +370 (640) 40 001 paulius.bukantis@autlit.lt

Auto dalys

Vardas, pavardė Profesija, pareigos Telefonas El. p. adresas
Modestas Deksnys Auto dalys +370 (698) 75 300 modestas.deksnys@autlit.lt

Administracija

Vardas, pavardė Profesija, pareigos Telefonas El. p. adresas
Nerijus Janulis Direktorius +370 (652) 09 073 nerijus.janulis@autlit.lt