Autoelektrikas (Šiauliai)

Rodyti žemėlapyje

Autoservisas

Registracija Telefonu:

+370 (41) 211 111

Registracija internetu:

REGISTRUOTIS

Elektros sistemos automobilyje yra ypač svarbios, kadangi esant netinkamam jų veikimui, gedimams, nuosava transporto priemonė gali neužsivesti, neveikti įvairūs elektros prietaisai, greit nusėsti akumuliatorius ar neatsidaryti elektroniniu būdu valdomas langas. Šie ir kiti galimi sutrikimai apsunkina keliones, o tam tikrose situacijose automobilį tenka palikti namų kieme ar garaže. Esant šioms ar nepaminėtoms situacijoms, susijusioms su automobilio elektra, yra būtina kreiptis dėl autoelektriko paslaugų.

Autlit servise Šiauliuose dirba profesionalus autoelektrikas, turintis specifines žinias ir patirtį, suteikiančias galimybę suremontuoti įvairius autoelektrikos gedimus. Specialistas gali sutaisyti elektros laidus, pašalinti trikdžius, atlikti kompiuterinę diagnostiką, remontuoti signalizaciją, elektroninį valdymo bloką ir kitus automobilių elektros darbus.

Automobilių elektriko paslaugos

Kadangi visuose automobiliuose, nepriklausomai nuo jų pagaminimo metų, modelio ar markės yra įdiegtos elektros sistemos, svarbu jas tinkamai prižiūrėti ir dėl remonto kreiptis ne tik tuomet, kai transporto priemonė nebeužsiveda, bet ir norint atlikti automobilio diagnostiką. Elektroninės detalės ir komponentai, esantys automobilyje, užtikrina saugų ir patikimą transporto priemonės darbą, todėl siekiant užtikrinti vairavimo sklandumą - automobilių autoelektrikas Šiauliuose ir jo teikiamos paslaugos yra tai, kas gali padėti Jūsų automobiliui tapti funkcionaliam.

Komfortą ir patogumą automobilyje užtikrina tokios funkcijos kaip tinkama temperatūra, kurią palaiko šildymo, šaldymo sistemos, sklandžiai veikiantys valytuvai, reguliuojami išoriniai veidrodėliai ir pan., todėl susidūrus su paminėta ar bet kuria kita neveikiančia ar ne visuomet tinkamai veikiančia sistema, autoelektrikas jus ne tik pakonsultuos iškilusiais klausimais, bet ir atliks reikiamus remonto darbus. Kreipiantis į autoelektriką, pirmiausia, yra atliekama diagnostika, tai reiškia, ieškoma susidariusios problemos židinio. Aptikus elektros valdymo sistemos klaidas, šios yra taisomos.

Autlit automobilių elektrikas kasdien susiduria su prietaisų skydelio, variklio ir kitų transporto priemonę sudarančių elementų gedimais, todėl turėdamas reikiamas žinias ir patirtį, ne tik sutaiso gedimus, bet ir gali užkirsti jiems kelią.

Autoelektrikas rekomenduoja apsilankyti servise Šiauliuose ne tik tuomet, kai prietaisų skydelyje užsidega įspėjamosios lemputės ar automobilis nebeužsiveda - bent kartą per metus suteikiamos autoelektriko paslaugos tampa sprendimu visiems vairuotojams, norintiems vairuoti tvarkingą, saugų ir patikimą automobilį.