Generatorių remontas (Šiauliai)

Rodyti žemėlapyje

Autoservisas

Registracija Telefonu:

+370 (41) 211 111

Registracija internetu:

REGISTRUOTIS

Generatorių remontas yra būtinas atlikti tuomet, kai pastebima, jog automobilio akumuliatorius dažnai išsikrauna, starteris sukasi sunkiau negu įprastai, jeigu prietaisų skydelyje matomos prigesusios lemputės, ypač tuomet, kai transporto priemonė yra užvedama ir kitose panašiose situacijose. Siekiant užtikrinti tinkamą automobilio akumuliatoriaus baterijos įkrovą, tampa būtina kreiptis dėl generatorių remonto.

Tam tikrais atvejais vien tik remonto gali nepakakti, todėl specialistai pataria reguliariai, kiekvienais metais atlikti automobilio diagnostiką, kuri nustato transporto priemonės gedimus. Generatorių remonto metu gali būti keičiami įvairūs laidai, kontaktai, dirželiai, guoliai, o tikslesnį generatoriaus gedimą galima nustatyti atvykus į mūsų autoservisą.

Generatorių remontas Šiauliuose yra viena iš dažniausiai Autlit teikiamų paslaugų, todėl džiaugiamės pelnę klientų pasitikėjimą bei teigiamus atsiliepimus dėl tinkamai sutvarkytų transporto priemonės gedimų.

Generatorių remonto kaina

Generatorių remonto kaina Autlit servise prasideda nuo 20 eurų ir gali kisti priklausomai nuo gedimo. Tam, kad būtų nustatomi tikslūs gedimai, yra atliekama automobilio diagnostika, o tuomet pakeičiamos neveikiančios dalys, šalinami gedimai. Generatorių remontas suteikia galimybę per trumpą laiko tarpą vėl džiaugtis puikiai veikiančia transporto priemone ir suremontuoti ne tik generatorių, bet ir starterį. Starterių generatorių remontas Šiauliuose yra atliekamas bet kokio modelio, markės ar pagaminimo metų automobiliams, todėl esant tiek mechaniniams, tiek elektriniams generatoriaus gedimams, kreipkitės į profesionalius auto serviso darbuotojus.

Taip pat generatorių remontas tampa būtina paslauga, jeigu sudyla guoliai, įskyla korpusas, nusitrina šepetėliai, sugenda įtampos reguliatorius ar pažeidus ritę, generatorius tiesiog nustoja veikti. Generatorių remonto kaina priklauso nuo jo sudėtingumo. Didelis purvas, drėgmė bei druskos taip pat turi įtakos generatoriaus kokybei. Kreipkitės į profesionalius specialistus ir per trumpą laiką vėl galėsite džiaugtis puikiai veikiančia transporto priemone.

Starterių generatorių remontas užtikrina sklandų automobilio veikimą, o po sėkmingo remonto, generatorius generuoja elektros energiją, ją tiekia į transporto priemonės akumuliatorių ir pakankamas elektros energijos kiekis visiems prietaisams ir automobilio sistemoms nebesukelia neigiamų pasekmių. Tai reiškia, jog tinkamai veikia elektroninės automobilio valdymo sistemos, valytuvai, garso bei vaizdo aparatūra ar ventiliacija.