Sankabos keitimas (Šiauliai)

Rodyti žemėlapyje

Autoservisas

Registracija Telefonu:

+370 (41) 211 111

Registracija internetu:

REGISTRUOTIS

Automobilio sankaba yra svarbus transporto priemonės elementas, nes vaidina didelį vaidmenį jungiant pavaras. Tinkamai veikianti sankaba, esanti tarp variklio ir greičių dėžės, ne tik užtikrina sklandų ir lengvą automobilio pajudėjimą iš vietos, bet ir suteikia galimybę perjunginėjant pavaras judėti tolygiai.

Jeigu sankaba nebeišsijungia, sunku perjungti pavarą ar ši buksuoja - tai yra ženklai, rodantys, jog būtinas sankabos keitimas. Sankabos keitimo kaina priklauso nuo gedimo sudėtingumo, todėl prasideda nuo 150 eurų. Profesionalūs Autlit serviso darbuotojai pataria pajautus pirmuosius sankabos gedimo požymius į tai nenumoti ranka, kadangi ilgesnį laiką važiuojant su netinkamai veikiančia transporto priemone, gali atsirasti papildomų gedimų, kurie tik padidins nuosavos transporto priemonės sankabos keitimo kainą.

Jeigu vairuotojai nėra tikri, ar būtinas sankabos keitimas, patariama atkreipti dėmesį, ar automobilis neskleidžia pašalinių garsų, ar nepasunkėjo pavarų perjungimo procesas, ar transporto priemonė lygiai pajuda iš vietos ir pan. Kadangi laikui bėgant sankaba dyla, svarbu laiku tai pastebėti ir kreiptis dėl sankabos keitimo kainos ir remonto darbų.

Vieni dažniausiai pasitaikančių sankabos gedimų - trūkęs sankabos trosas, nebesandariu tapęs cilindras, buksavimas, keistus garsus skleidžiantis sankabos guolis. Kilus įtarimams, jog automobilio sankaba nebeveikia taip, kaip anksčiau, būtina kreiptis į profesionalius specialistus, galinčius atlikti reikiamus remonto darbus.

Sankabos keitimo kaina

Sankabos keitimo kaina, kurią reikės sumokėti už atliktą paslaugą, priklauso nuo gedimo sudėtingumo ir prasideda nuo 150 eurų. Taip pat prieš sankabos keitimą naudinga pasidomėti gamintojo rekomendacijomis. Jeigu įmynus sankabos pedalą girdimas tarsi ūžimas, didelė tikimybė, jog sankabos guolio keitimas yra būtina Jūsų automobiliui atlikti paslauga. Taip pat Autlit servise yra atliekamas sankabos troso keitimas, sankabos cilindriuko keitimas, o konkretų su sankabą susijusį gedimą galime nustatyti Šiauliuose.

Nesvarbu, kokių pagaminimo metų, modelio ar markės yra Jūsų automobilis, galite kreiptis tiek dėl naujos, tiek dėl senos transporto priemonės sankabos keitimo ar remonto darbų.

Tam, kad vėl grįžtumėte prie saugios transporto priemonės vairavimo, sankabos keitimas negali būti atidėliojamas. Sklandžiai ir saugiai važiuojantis automobilis kiekvienam iš mūsų turi būti prioritetu, todėl taip pat patariama bent kartą per metus atvaryti automobilį į servisą dėl profilaktinės jo apžiūros.

Įsitikinkite, ar greitu metu Jums nereikės kreiptis dėl tokių paslaugų kaip sankabos cilindriuko keitimas, sankabos troso keitimas ar sankabos guolio keitimas. Laiku atliekant diagnostiką, įvairiems gedimams dažnu atveju galima užbėgti už akių, o neuždelsus, sankabos keitimas, kaina, kurią reikia sumokėti, netampa galvos skausmu.