Starterių remontas (Šiauliai)

Rodyti žemėlapyje

Autoservisas

Registracija Telefonu:

+370 (41) 211 111

Registracija internetu:

REGISTRUOTIS

Tam, kad būtų paleistas automobilio vidaus degimo variklis, yra naudojamas starteris. Jis yra ypač svarbi transporto priemonės dalis, todėl jeigu susiduriama su starterių gedimo požymiais, reikalingas starterių remontas. Kadangi starterį sudaro daugybė skirtingų elementų, laikui bėgant šie gali tiesiog nusidėvėti.

Vieni dažniausiai pasitaikančių starterių gedimų yra įtraukiančiosios rėlės gedimas, susidėvėję starterio guoliai, išdegusios starterio apvijos ar susidėvėjęs šepetėlis. Tačiau kaip atpažinti šiuos starterių gedimus?

Jeigu jaučiama, kad variklis yra užvedamas sunkiau negu įprastai arba to nebepavyksta padaryti, o prietaisų skydelyje nedega joks įspėjamasis ženklas, starterių remontas tampa paslauga, dėl kurios vairuotojui būtinai reikės kreiptis, siekiant vėl užvesti automobilį.

Starterių remontas Šiauliuose – tai greita ir profesionali paslauga, kurią atlieka ilgametę darbo patirtį ir specifines žinias turintys meistrai. Dažniausiai starteriai susidėvi dėl dažnai besisukančių dalių, tačiau starterių gedimo priežastis gali būti ir kita, kurią savarankiškai nustatyti dažnu atveju nėra įmanoma.

Pastebima tendencija, jog starterių remonto paslauga ypač dažnai teikiama šaltuoju metų periodu. Dėl šios priežasties rekomenduojama, pavyzdžiui, rudens pabaigoje apsilankyti auto servise ir atlikti automobilio techninę apžiūrą, kuri nustatytų gedimus, o remonto darbai suteiktų galimybę užbėgti nemaloniems potyriams už akių, sėdant prie automobilio vairo.

Starterio remonto kaina

Starterio remonto kaina Autlit servise Šiauliuose priklauso nuo jo gedimo, todėl kuo paprastesnis gedimas, tuo mažiau ištuštės kliento piniginė. Starterių remonto prireikia ne tik naudotiems, bet ir naujiems automobiliams, todėl svarbu atkreipti dėmesį, kaip tvarkingai eksploatuojamas automobilis.

Tam tikrais atvejais starteris gali būti tylus ar nebegaudyti kontakto, todėl esant bet kokiam gedimui, būtinas starterių remontas. Starterių generatorių remonto kaina prasideda nuo 20 eurų, o tikslesnę sumą pateiks auto serviso darbuotojai, atsižvelgę į starterio remonto sudėtingumą.

Taip pat gedimai gali priklausyti nuo transporto priemonės senumo laikotarpio ar markės, kadangi kai kurių gamintojų automobilių starteriai nėra tokie patvarūs kaip kitų. Starterių remontas servise Šiauliuose tampa sprendimu, norint kuo greičiau vėl džiaugtis tinkamai veikiančia transporto priemone ir nebesirūpinti problemomis, su kuriomis susiduriama užvedant automobilį bet kokiu metų laiku.