Tepalų ir alyvos keitimas (Šiauliai)

Rodyti žemėlapyje

Autoservisas

Registracija Telefonu:

+370 (41) 211 111

Registracija internetu:

REGISTRUOTIS

Nepamirškite laiku pasikeisti tepalus, kadangi to nepadarius tinkamu metu, nuosava transporto priemonė Jums nepadėkos... Dauguma automobilių gamintojų pateikia rekomendacijas, kas kiek tūkstančių kilometrų yra būtina kreiptis dėl tepalų keitimo. Tačiau dauguma profesionalių specialistų, dirbančių automobilių servisuose primena, jog pakeitus tepalus kas 15 tūkstančių nuvažiuotų kilometrų, vairuotojai gali jaustis kur kas saugesni kelyje ir būti tikri, jog ilgoje kelionėje nepasitaikys nemalonių situacijų.

Tepalų keitimas yra būtinas, jeigu girdite tiksėjimo garsą ką tik užvedus automobilį, varikliui dirbant laisva eiga pastebimas neįprastas apsukų skaičius, jeigu norint pasiekti reikiamą greitį, automobiliui prireikia kur kas daugiau laiko negu anksčiau. Taip atsitinka todėl, kad nešvarus ir senas tepalas nebegali užtikrinti tinkamo sutepimo ir transporto priemonės variklis patiria didesnę trintį negu įprastai. Taip pat alyvos keitimas būtinas, kai prietaisų skydelyje pradeda šviesti tepalo spaudimo indikatorius.

Tepalų ir alyvos keitimo kaina

Tepalų keitimas Autlit auto servise - nemokamas! Laiku nesikreipiant į servisą Šiauliuose dėl tepalų keitimo, kainos ir vis atidėliojant, taip pat gali pradėti girdėtis triukšmas automobilio variklyje. Ypač jis pajuntamas automobiliui važiuojant greičiau. Neleiskite, kad Jūsų automobilio remonto darbų kaina išaugtų trigubai, vien dėl to, jog laiku nebuvo kreiptasi į specialistus.

Tepalų keitimas Šiauliuose Autlit servise yra nemokama paslauga, kurią atlieka specifines žinias turintys meistrai. Jeigu alyvos keitimas nebus atliekamas laiku, verta žinoti, kad senasis tepalas tiesiog praras savo savybes ir jei ne anksčiau, tuomet vėliau, vis vien teks kreiptis į servisą.

Kadangi tepalų keitimas Šiauliuose, servise nėra daug laiko užtrunkanti paslauga, kuriai taikoma akcija, siekiant užtikrinti tinkamą automobilio variklio darbą, svarbu ne tik sekti prietaisų skydelyje matomus įspėjamuosius ženklus, bet ir nuvažiuotą transporto priemonės kilometražą.

Tepalų akcija Autlit yra puikus pasiūlymas visiems, iki šiol neatradusiems laiko, ar galvojusiems, kad paslauga yra ypač brangi. Net ir anksčiau laiko atliktas alyvos keitimas, negu nurodo gamintojas, suteiks galimybę vairuotojui apsidrausti ir jaustis saugiam keliaujant automobiliu. Tepalų keitimas mūsų auto servise yra atliekamas bet kokio modelio, markės ar pagaminimo metų transporto priemonėms.