Vairo kolonėlių ir stiprintuvų remontas (Šiauliai)

Rodyti žemėlapyje

Autoservisas

Registracija Telefonu:

+370 (41) 211 111

Registracija internetu:

REGISTRUOTIS

Auto servise Autlit yra atliekamas vairo stiprintuvo remontas, vairo kolonėlės remontas, vairo stiprintuvo siurblio remontas bei kitos automobiliams reikalingos paslaugos. Auto servise yra remontuojami bet kokio modelio, markės, pagaminimo metų, tiek nauji, tiek naudoti automobiliai, todėl atsiradus įtarimams, jog gedimas susijęs su vairu, rekomenduojame nedelsiant kreiptis į Autlit servise dirbančius profesionalius specialistus.

Dar viena paslauga, kurios prireikia vairuotojams – vairo stiprintuvo siurblio remontas. Turint įtarimų, jog transporto priemonėje atsiradę gedimai, kreipkitės į Autlit servisą Šiauliuose, kuriame atliekamas vairo kolonėlių remontas, o taip pat auto servise kiekvienam klientui bus pateikiama informacija apie diagnostikos metu nustatytus gedimus bei jų remonto eigą.

Vairo kolonėlės remontas

Vairo kolonėlių remontas Šiauliuose – tai profesionalios ir patikimos paslaugos Jūsų automobiliui. Vairo kolonėlių remontas suteikia galimybę greitai keliauti techniškai tvarkingu automobiliu ir nesijaudinti, jog vairo kolonėlių ar stiprintuvo remonto darbai nebus atlikti tiksliai bei profesionaliai. Mūsų auto servise dirba ilgametę patirtį turintys meistrai, o vairo kolonėlių remonto kaina prasideda nuo 120 eurų. Vairo kolonėlių remontas servise Šiauliuose - užtikrina Jūsų laiko sąnaudas ir patikimai atliekamą darbą.

Vairo stiprintuvo remontas

Vairo stiprintuvo remontas – dar viena dažnai atliekama paslauga, kurios visuomet prireikia, jeigu važiuojant kelyje vairas tampa ypač nepaklusnus. Kadangi vairuojant vairo gedimai gali tapti nelaimingų atsitikimų priežastimi, yra būtina kreiptis į auto serviso specialistus ne tik gedimams atsiradus, bet ir reguliariai tam, kad išvengtumėte sudėtingų situacijų vairuojant.

Vairo stiprintuvų remontas, vairo kolonėlių remontas, siurblio remontas yra būtini atlikti darbai, kadangi saugumas kelyje vairuojant, kiekvienam, nuosavą transporto priemonę turinčiam asmeniui, turi būti ypač svarbus. Kreipkitės į mūsų autoservisą ir užkirskite kelią galimoms nelaimėms.

Vairo kolonėlės gedimo požymia

Jeigu Jūsų automobilis kelyje tampa blaškomas, sunkiai sukasi vairas, girdite tarsi belsimo garsą, o pravažiavus posūkį tampa sudėtinga grąžinti vairą į pradinę padėtį, šie ir kiti ženklai gali rodyti, jog Jūsų transporto priemonei reikalingas vairo kolonėlės remontas.

Paminėtus aspektus pastebėti yra lengviausia, todėl vairuojant būtinai atkreipkite į tai dėmesį. Vairo kolonėlės gedimo požymiai taip pat gali būti vibruojantis vairas, ant apsauginių movų atsiradęs skystis, po automobiliu susidaranti dėmė ir pan. Atlikus transporto priemonės diagnostiką, pastebimi tikslūs gedimai bei vykdomi jų remonto darbai.