ES Projektai

Mobilios multiplatforminės programos sukūrimas ir serviso sistemos integravimas UAB “Autlit” klientų savitarnai

UAB “Autlit” jau daugiau nei 10 metų veikia variklinių transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto bei automobilių pardavimo veikloje. Norint ne tik išlikti, bet ir plėstis rinkone, atsiranda poreikis pardavimo sandorių skaitmenizavimui ir klientų savitarnos sprendimams – multiplatforminės (Androis ir iOS) mobilios programos, skirtos klientams diegimas leistų įmonei padidinti produktyvumą bei pelningumą. Pardavimų skaitmenizavimo tikslas ne tik patraukti esamų ir naujų vartotojų dėmesį, bet taip pat spręsti koronaviruso pandemijos problemas sudarant sąlygas saugiam paslaugų teikimui.

Projekto biudžetas: 65960.00€
Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo. Finansuojama kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Projekto įvykdymo data: 2023-02-10
Projekto vykdytojas: UAB “Aultit”

UAB “Autlit” teikia kompleksines automobilių remonto ir priežiūros paslaugas – tai patogus servisas Jūsų automobiliui.
Atliekame automobilių važiuoklės ir stabdžių sistemos remontą, kėbulo remonto, bei dažymo darbus. Taip pat atliekame automobilių ratų geometrijos ir Automobilių elektros remonto darbus.

Finansuoja Europos Sąjunga – NextGenerationEU

„Juridinių asmenų privačių elektromobilių įkrovimo prieigų įrengimas darbovietėse

2022-10-28; Nr. 03-002-J-0001-J04

#finansuojaEuroposSąjunga  #NextGenerationEU  #NaujosKartosLietuva

UAB „Autlit“, adresas: Pramonės g. 24G-9, Šiauliai, įrengta elektromobilių krovimo stotelė Aura Charge Amps Plus su dvejomis įkrovimo prieigomis. Stotelės galia: 2x22kW. Stotelė bus naudojama darbuotojų elektromobiliams įkrauti, taip skatinant juos pasirinkti mažiau taršias transporto priemones.

Bendra projekto vertė: 3101,12 eurų.

Projektui skirtas finansavimas: 868,43 eurų.

Projekto įgyvendinimo data: 2023-05-31.

Projekto vykdytojas: UAB „Autlit“.