Oficialus Fiat salonas (atstovas) ir servisas Šiauliuose

Fiat atstovas Lietuvoje Autlit taiko specialius pasiūlymus bei galimybes įsigyti norimą Fiat modelio automobilį, todėl turint klausimų bei pageidavimų, nedvejokite ir kreipkitės į mus jau šiandien! Tiek Fiat nauji automobiliai, tiek Fiat naudoti automobiliai yra stilingi, manevringi ir ypač tinkantys kelionėms mieste. Dinamiškas vidus, išskirtinis dizainas, patogumas – visa tai sukurta Fiat! IŠTRINTA – „PATOGIOS IR SAUGIOS“

Fiat salone galite susipažinti su įvairiais Fiat modeliais, užsisakyti bandomuosius važiavimus ir tokiu būdu išsirinkti sau labiausiai patinkantį automobilį. Fiat nauji ir naudoti automobiliai yra pagaminti atsižvelgiant į vairuotojų poreikius, o jų kainos bei kokybės santykis nepalieka abejingų. Specialaus leidimo Fiat modeliai, įvairūs aksesuarai, naujausios saugos sistemos – visa tai ir dar daugiau galite atrasti Autlit Fiat Lietuva atstovybėje.

Fiat automobilių servisas – centras Šiauliuose

Fiat automobilių servisas Šiauliuose suteikia galimybę atlikti automobilių kompiuterinę diagnostiką, nustatyti gedimus, jų priežastis, o profesionali meistrų komanda už gerą kainą remontuoja visų Fiat modelių, pagaminimo metų, tiek naujus, tiek naudotus Fiat automobilius. Fiat servisas - centras užtikrina naudojamas originalias detales, todėl naudoti ar nauji Fiat automobiliai į vairuotojo keliones sugrįžta su dar didesniu pajėgumu.

Fiat naujų automobilių modeliai

Būdami Fiat atstovas Lietuvoje, savo klientams siūlome įsigyti šiuos Fiat modelius: Fiat500, 500C, 500L URBAN, 500L CROSS, 500X URBAN, 500X CROSS, PANDA, TIPO SEDANAS, TIPO UNIVERSALAS, TIPO HEČBEKAS. Fiat modeliai yra praktiški, funkcionalūs, dinamiški, lankstūs, modernūs, saugūs ir sukurti ekspertų. Nauji Fiat automobiliai užtikrina patogias Jūsų keliones, kad ir kur važiuotumėte, geriausias apsaugos sistemas, jutiminį ekraną, kurio dėka galite valdyti visus transporto priemonėje esančius įrenginius bei aukščiausios kokybės modernias funkcijas, kurios vairavimą paverčia tikru malonumu.

Dėl dominančių Fiat modelių galite kreiptis į Fiat atstovybę Lietuvoje ir Jums bus pateikti specialūs pasiūlymai, automobilio įsigijimo sąlygos bei kita naudinga informacija. Fiat automobiliai yra populiarūs dėl savo techninių savybių, unikalaus dizaino, patogumo, komforto, praktiškumo bei kitų savybių, kurios suteikia galimybę kelyje jaustis saugiai. Fiat džipas ar Fiat visureigis – tai unikalus sprendimas didesnėms šeimoms, norint keliauti ne tik mieste, bet ir leistis į ilgesnes keliones, kurios būtų maksimaliai komfortiškos.