MOBILIOSIOS PROGRAMĖLĖS „AUTLIT“ NAUDOJIMO SUTARTIES SĄLYGOS

AUTLIT, UAB (toliau – Bendrovė arba mes) gerbia ir siekia visiškai užtikrinti mūsų mobiliosios programėlės (toliau – Programėlė) naudotojų privatumą. Ši Programėlės naudojimo politika (toliau – Politika) paaiškina, kaip mes tvarkome Programėlės naudotojų (toliau – naudotojai arba Jūs) asmens duomenis ir kitą informaciją, naudojantis Programėle AUTLIT mobiliosios programėlės naudojimosi taisyklėse (toliau – Programėlės taisyklės) nustatyta tvarka. Mes pasiliekame teisę bet kada atnaujinti ar keisti Politiką. Naujausią Politikos versiją visada galite pasiekti naudodamiesi Programėle, o Politiką pakeitus reikšmingai, Jus papildomai informuosime pranešimu. Siekdami užtikrinti, kad naudotojai būtų informuoti apie jų asmens duomenų tvarkymą, rekomenduojame periodiškai peržiūrėti Politiką ir atkreipti dėmesį į atliktus pakeitimus. 

PROGRAMĖLĖS NAUDOJIMO POLITIKA

  1. Naudodami Programėlę, Jūs galite patvirtinti Jums pateiktą remonto sąmatą, o baigus remontą – galite už suteiktas paslaugas atsiskaityti tiesiogiai iš mobiliosios Programėlės, pasirinkę norimą apmokėti sąskaitą. Remonto sąmatos apskaičiuojamo pagal eNews ir Autodata programose pateiktus remonto laikus, dauginant juos iš 60€ valandinio įkainio ir pridedant remonto metu pakeistų dalių bei sunaudotų medžiagų kainą.
  2. Atliktiems darbams suteikiama 6 mėn. garantija. Pakeistoms naujoms dalims suteikiama 12 mėn. gamintojo garantija.
  3. Jums sutikus su Sutarties sąlygomis ir savo mobiliajame įrenginyje leidus siųsti pranešimus, mes Jums Programėlėje siųsime informacinius pranešimus Mes manome, kad ši informacija yra naudinga, reikšminga ir aktuali visiems mūsų klientams. Jei nebenorite gauti šių pranešimų, per savo mobilaus įrenginio nustatymus galite lengvai atšaukti šį leidimą.
  4. Parsisiuntus Programėlę į savo įrenginį, mes gausime Jūsų vardą ir pavardę, o taip pat suvestą telefono numerį ir el. pašto adresą, pagal kurį nustatysime, ar Jūs turite paskyrą. Nustatę, kad paskyros Jūs neturite, mes ją Jums sukursime, kad Jūs galėtumėte naudotis Programėle.
  5. Iki susiejant Programėlę su konkrečia paskyra, mums papildomai bus matomi apibendrinti duomenys apie visus Programėlės naudotojus (pvz., Programėlės naudotojų amžiaus grupė, regionai, kiti duomenys iš naudotojų Google ar Apple paskyrų (šie duomenys gaunami iš Google Play ar App Store platformos, ar, atitinkamai, Google ir (ar) Apple, kaip operacinės sistemos, platformos teikėjo). Visa ši informacija naudojama siekiant nustatyti Programėlės naudotojų skaičių, amžiaus grupes, regionus, naudojimąsi Programėle. Šios informacijos rinkimui ir analizei mes naudojame Google teikiamą analizės paslaugą Google Analytics. Su detalia informacija, kaip Google renka ir naudoja šiuos duomenis, galite susipažinti Google privatumo politikoje.
  6. Jei nenorite, kad būtų renkama ši informacija, deja, bet Jūs negalėsite toliau naudotis Programėle. Galite nutraukti naudojimąsi Programėle ją ištrindami iš savo mobiliojo įrenginio. Tokiu atveju Jūsų papildomai pateikti duomenys apie telefono numerį, el. pašto adresą, gimimo datą taip pat bus neišsaugoti.
  7. „AUTLIT“ programėlės autorių teisės priklauso UAB „Autlit“. Kopijuoti programėlę, jos atskirus elementus ar dizainą be bendrovės sutikimo griežtai draudžiama.