Ratų suvedimas (Šiauliai)

Rodyti žemėlapyje

Autoservisas

Registracija Telefonu:

+370 (41) 211 111

Registracija internetu:

REGISTRUOTIS

Ratų suvedimas - tai viena svarbiausių automobiliui servise teikiamų paslaugų. Ji skirta užtikrinti nuosavos transporto priemonės manevringumą ir lengvą valdymą vairuojant.

Kasdieną važiuojant automobiliu, neišvengiamai dėvisi pakabos detalės, kartais įvažiuojama į duobes, todėl vairuojant atsiranda diskomforto jausmas.

Ratų suvedimo būtinai prireikia tuomet, kai net ir važiuojant tiesiu bei lygiu keliu, transporto priemonė ima keistai manevruoti. Dar viena situacija, kai be jokios abejonės ratų suvedimas yra būtinas - ypač didelių pastangų reikalaujantis persirikiavimas į reikiamą kelio juostą.

Pasikeitus vairo centravimui, sunkiau įveikiant posūkius, stabdant arba didinant greitį pakrypstant į skirtingas puses - šie požymiai nurodo, jog būtina kreiptis į auto serviso specialistus. Jeigu pastebėjote bent vieną iš paminėtų aspektų sėdėdami už nuosavos transporto priemonės vairo ir iki šiol nesikreipėte į auto servisą, patariame nedelsiant tai padaryti.

Profesionalūs Autlit serviso specialistai atlieka ratų suvedimą Šiauliuose ir automobiliui sugrąžina jo manevringumą. Šios servise teikiamos paslaugos metu yra atstatomi techniniai parametrai bei sureguliuojami ratų kampai.

Ratų suvedimo kaina

Servise ratų suvedimo kaina prasideda nuo 30 eurų, atsižvelgiant į esamą situaciją. Kadangi kiekvienam vairuotojui yra svarbu automobilio saugumas, ilgaamžiškumas bei ekonomiškumas, atlikus ratų suvedimą, galėsite kur kas ilgesnį laiko tarpą džiaugtis tinkamai manevruojančia transporto priemone, kuri taip pat gali sutaupyti įpilamų degalų kiekį.

Jeigu reguliariai nėra atliekamas ratų suvedimas, dažnu atveju patrumpėja padangų eksploatavimo laikas. Jeigu norite kuo ilgiau išsaugoti nesudilusias transporto priemonės padangas, gera ratų suvedimo kaina tampa sprendimu, suteikiančiu galimybę ilgiau džiaugtis tvarkingomis automobilio padangomis ir saugia vairavimo kontrole.

Kai automobilio ratų geometrija nebėra tiksli, kelionės tampa nesaugios ir transporto priemonė nebegali tinkamai atkartoti veiksmų, kuriuos atliekate naudojant vairą. Kadangi saugumas vairuojant kiekvienam turėtų būti ypač svarbus, būtina pasirūpinti automobilio stabilumu, stebėti, ar stabdymo kelias nėra per ilgas.

Taigi, jeigu turite bet kokių įtarimų, kad transporto priemonei būtinas ratų suvedimas Šiauliuose, nedelskite ir kreipkitės į Autlit specialistus, kadangi atliekame bet kokių modelių, markės ar pagaminimo metų transporto priemonių ratų suvedimą.